Wellnes Terapeut, Brač

Hotel u Hrvatskoj, Braču traži:

Wellness Terapeut

Lokacija: Otok Brač, Bol

BENEFITI:

  • Plata 650 – 900€
  • Smeštaj obezbeđen
  • Hrana obezbeđena
  • Prevoz obezbeđen

OPIS POSLA:

  • Izvođenje različitih vrsta masaža
  • Usluga za negu ruku i stopala, tela i lica, kao i prodaja kozmetičkih proizvoda
  • praćenje razvoja spa i wellness delatnosti
  • Rad na Wellness recepciji (vođenje potrebne dokumentacije)

USLOVI:

  • Minimum VSS ili SSS sa položenim kursom za spa terapeuta / kozmetičara
  • Obavezno radno iskustvo na istim poslovima, minimalno dve godine (poželjno u spa i wellness u hotelskoj industriji)
  • Poželjno iskustvo rada na programu za praćenje rezervacija

PROFIL TRAŽENOG KANDIDATA:

  • Komunikativnost i srdačnost
  • Organizacijske i komunikacijske veštine
  • Usmerenost na kvalitet rada i zadovoljstvo gostiju
  • Visok nivo odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
  • Sistematičnost i preciznost, sklonost timskom radu

Pošaljite Vaš CV